Hakkımızda

MisMos, hızla ilerleyen 3 boyut teknolojilerini hayatımızın her alanına taşımak amacı ile faaliyetine başlamıştır.

En son teknoloji trendlerini takip eden ve kendisi de yerel olarak inovatif teknolojiler geliştiren MisMos, bu konudaki üstünlükleri ile benzer faaliyet gösteren firmalara göre çok daha esnek ve hızlı hizmet üretebilmektedir.

Projeye özel donanım ve yazılım geliştirme yapabilme yeteneği ile de gerçekleştirilmesi zor gibi görünen uygulamaları gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. 20 yıllık yazılım tecrübesi ile geliştirilmiş 3D tarama ve baskı iş akışı ile yüzlerce kişilik çekimleri birkaç gün içerisinde tamamlayıp teslim edebilmektedir. Hali hazırda Medikal, Sanal Gerçeklik (VR), Arttırılmış gerçeklik (AR), Dijital görme konularında teknoloji ve ürün geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

MisMos kendi kardeş markası Scalar Vision tarafından yüzde yüz yerli know-how ile üretilmiş 3 boyutlu mobil insan tarayıcısını kullanmaktadır. Son derece esnek tasarımı ile çekim yapılacak canlı / cansız nesnelere göre kalibre edilip, çok yüksek kalite ve hızda sonuç üretebilmektedir. MisMos kendi geliştirdiği iş modelini hem Türkiye, hem de bölgesinde yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.

MisMos 3D
Biz Kimiz?
MisMos yeni teknojileri kullanarak değer üreten yeni nesil bir dijital ajanstır.
Ne Yapıyoruz?
3 Boyutlu tarama ile dijital avatar üretimi ve baskıları, sanal gerçeklik uygulamaları ve animasyonlar üretiyoruz.
Teknolojimiz
Kendi donanım ve yazılımızı kendimiz yaratıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sistemlerimizi geliştirip esnek çözümler üretebiliyoruz.